5.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Shakira: Nuk ishte faji yt

Këngëtarja e famshme, Shakira ka publikuar një mesazh në llogarinë e saj në rrjetet sociale, ku shkruante ‘’Nuk ishte faji yt’’.

Kjo fjali po spekulohet se i dedikohet ish-partnerit të saj, Gerard Piqué.

Shakira vazhdon të bëjë bujë katër muaj pas ndarjes së saj me lojtarin spanjoll dhe kapitenin e Barcelonës Gerard Pique.

Më Shumë

Konjufca për mbajtjen e krerëve të UÇK-së në Hagë: Është e padrejtë

Kryetari i Parlamentit të Kosovës, Glauk Konjufca, e ka quajtur të padrejtë mbajtjen në paraburgim të ish-krerëve të UÇK-së, çka sipas tij procesi është...

Ligji për paga do të hyjë në fuqi një muaj pas publikimit në gazetën zyrtare

Ligji për paga, i miratuar të mërkurën në Qeverinë e Kosovës, do të hyjë në fuqi vetëm një muaj pas publikimit në gazetën zyrtare,...

Lajmet e Fundit