-0.2 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Shakira, e para me 100 milionë fansa në Facebook

shakira 2014Këngëtarja kolumbiane, Shakira, ka festuar një sukses të jashtëzakonshëm të saj – ajo është njeriu i parë që ka arritur 100 milionë fansa në Facebook.

Shakira, e cila njihet për hitet e shumta të saj ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Facebook për të falënderuar të gjithë fansat e saj.

Ajo ka publikuar një video, ku shihen momente me foto e postime të saj, që prej se u hap Facebook në vitin 2007.

Më Shumë

Kurti: Serbia njeh vetëm gjuhen e presionit, trysnia nga Berlini dhe Parisi do të mund të sillte rezultate

Kryeministri Albin Kurti ka vazhduar kritikat për sjelljen destruktive të Serbisë në procesin e dialogut të Brukselit. Në një intervistë për ‘Top Chanel’, ai ka...

Mot i vranët dhe me reshje shiu

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot pritet të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu. Sipas IHK-së, temperaturat do të pësojnë ulje...

Lajmet e Fundit