0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Shan shoqen e fëmijërisë në Twitter, Selena Gomez nuk reagon

demi_lovatoTashmë ato nuk janë më shoqe të ngushta dhe se miqësia e tyre ka pësuar krisje. “Shuplaka” e radhës ka ardhur nga Demi Lovato, e cila ka ofenduar shumë rëndë mikeshën e saj në Twitter. Çdo gjë ka zgjatur për pak minuta, ndonëse kjo është vënë re nga një pjesë e madhe e fansave.

Miqësia e tyre starton që kur ato kanë qënë të vogla. Por një burim për “Hollyvood Life” është shprehur se: “Demi nuk ka nevojë për drama shtesë në jetën e saj.

Personat që e shqetësojnë, i largon nga jeta dhe Selena Gomez i shkakton dhimbje koke”.

Më Shumë

Lajmet e Fundit