25.8 C
Prizren
E mërkurë, 4 Tetor, 2023

Shaqir Totaj: Besimin e dhënë, pas zgjedhjeve, do t’ua shpërblej me investime

Kandidati i PDK-së për kryetar të Prizrenit, Shaqir Totaj është zotuar para banorëve të lagjës “Tusuz” se besimin e dhënë do t’ua kthejë me fitore.

“Banorëve të kësaj lagje do ua kthej me vazhdimin e investimeve kapitale dhe përmbushje të kërkesave të tyre, për ngritjen e mirëqenies sociale”, ka premtuar Totaj./PrizrenPress.com/

Kapiteni i Ballkanit ftohet nga Mali i Zi

Edhe zyrtarisht kapiteni i Ballkanit Edvin Kuç, ka marr ftesë nga Kombëtarja e Malit të Zi. Kuç do të jetë pjesë e skuadrës malazeze për...

Shtetasi i Kosovës dhe i Liberisë kapen duke kaluar kufirin me dokumente false

Një shtetas i Liberisë dhe një nga Kosova janë arrestuar të hënën pasi kanë tentuar të kalojnë kufirin e Shqipërisë me dokumente false. Euronews ka...

Lajmet e Fundit