16.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shtator, 2022

Shpallet konkursi për mësimdhënës në Prizren

Komuna e  Prizrenit ka shpallur konkursin për mësimdhënës.

Konkursi është shpallur dje.

Konkursi do të jetë i hapur për 8 ditë kalendarike, e drejta për aplikim fillon nga data 26.07.2021 deri më datën 04.08.2021 që konsiderohet si dita e fundit dhe mbyllja e konkursit.

Kliko linkun

https://kk.rks-gov.net/prizren/wp-content/uploads/sites/26/2021/06/Konkurs-2.pdf

Më Shumë

Pas deklaratave të Putinit, fillon ikja masive e rusëve – biletat e aeroplanëve për t’u larguar nga Moska janë shitur të gjitha

Shumë qytetarë rusë po bëjnë të pamundurën që të largohen nga vendi, pas fjalimit të presidentit rus Vladimir Putin i cili shpalli mobilizimin e...

Vdekja e dyshimtë në Prizren: Ky është personi që u gjet i vdekur në shtëpinë e tij

Nexhmedin Domazeti është personi që u gjet i vdekur dje në Prizren. Ai u gjet pa shenja jete nga një familjar, në shtëpinë e tij....

Lajmet e Fundit