15.8 C
Prizren
E premte, 31 Maj, 2024

Shyhrete Behluli viziton nënën për festën e Bajramit

Dhe sot, për nder të festës së Fitër Bajramit, këngëtarja i ka bërë një vizitë nënës së saj, dhe po ashtu familjarëve të saj të ngushtë.

Këtë e bëri të ditur ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ku ndau edhe fotografinë duke pozuar me të afërmit e saj.

“Te nëna për Bajram”, ishte përshkrimi që bëri Behluli kraha kësaj fotografie.

Personazhe të shumta të njohur kanë uruar sot besimtarët për festën e Bajramit.

Marketing

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Lajmet e Fundit