10.8 C
Prizren
E shtunë, 18 Maj, 2024

Si dukej Naim Abazi në kohën sa ishte ushtar (Foto)

Naim Abazi-ushtar1Pothuajse të gjithë fansat e personaliteteve të ndryshme janë kureshtarë të dinë se si janë dukur ata kur ishin të rinj.

Edhe fansat e këngëtarit të njohur Naim Abazi sigurisht se janë kureshtarë për një gjë të tillë.

“Zëri” ka siguruar disa fotografi të këngëtarit Naim Abazi në kohën kur ishte në shërbim ushtarak.

Naim Abazi-ushtar3 Naim Abazi-ushtar2 Naim Abazi-ushtar4 Naim Abazi-ushtar

Më Shumë

Në Trepçë nuk ndriçon Ylli

Trepça ka shënuar fitore ndaj Yllit në ndeshjen e tretë finale me shifrat 85-78. Çerekun e parë e dominoi Ylli me shifrat 21-11, teksa në...

Itali, Angli dhe Arabi Saudite, Raphael Varane ka tre oferta në tavolinë

Epokës së Raphael Varane te Manchester United po i vjen fundi. Pas muajsh spekulimesh, është konfirmuar se mbrojtësi francez do të largohet nga klubi...

Lajmet e Fundit