4.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Si dukej Naim Abazi në kohën sa ishte ushtar (Foto)

Naim Abazi-ushtar1Pothuajse të gjithë fansat e personaliteteve të ndryshme janë kureshtarë të dinë se si janë dukur ata kur ishin të rinj.

Edhe fansat e këngëtarit të njohur Naim Abazi sigurisht se janë kureshtarë për një gjë të tillë.

“Zëri” ka siguruar disa fotografi të këngëtarit Naim Abazi në kohën kur ishte në shërbim ushtarak.

Naim Abazi-ushtar3 Naim Abazi-ushtar2 Naim Abazi-ushtar4 Naim Abazi-ushtar

Më Shumë

Paralele vrasjesh: Stalini dhe Enveri

Nga: Dashnor Kokonozi Më se 30 vjet më parë, për një nga numrat e parë të Rilindjes Demokratike përktheva një artikull të gjatë të Erik...

Prizreni ngrohet përnjëmend nga dielli (VIDEO)

Arbana së shpejti pritet të bëhet burim i nxehtësisë për Prizrenin.   Në 10 hektarë tokë, do të shtrihet projekti për ngrohtoren e qytetit financuar nga...

Lajmet e Fundit