25.8 C
Prizren
E mërkurë, 4 Tetor, 2023

Strakosha: Rinovimi më mbush me gëzim, bashkë deri më 2022-shin

Thomas Strakosha rinovoi kontratën e tij me skuadrën e Lazios, pasditen e sotme dhe nuk ngurroi të shprehë gjithë kënaqësinë e tij në rrjetin social Facebook.

“Ky rinovim më mbush me kënaqësi. Bashkë deri më 2022-shin, Go Lazio”, shkruante Strakosha në llogarinë e tij në Facebook.

Portieri i kombëtares shqiptare do të jetë i lidhur me Lazion deri në vitin 2022, me një kontratë shumë më të majme sesa aktualja. Strakosha po bën paraqitje të shkëlqyera me fanelën e bardhekaltërve, duke u bërë shpeshherë edhe protagonist i fitoreve të arritura./supersport.al

A mund të jetë ndeshja e radhës e Messi-t kundër CR7?

Tifozët e Inter Miami u përballën me zhgënjim teksa panë skuadrën e tyre të humbte në finalen e Open Cup dhe mungesa e Lionel...

70 % e nxënësve shkojnë në shkollë pa i pasur të gjitha tekstet shkollore

Organizata ETEA ka realizuar një matje statistikore gjatë muajit shtator të vitit 2023, për furnizimin me tekstet shkollore tek klasat 1-5 dhe mbarëvajtjen e...

Lajmet e Fundit