10.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

Stresi për herë të parë publikon foto me të dashurën e tij të re

Reperi i njohur shqiptarë, Stresi muaj më parë ishte pjesë e edicionit të parë të ’Big Brother Vip Kosova”, ku edhe doli fitues i këtij edicioni.

Gjatë rrugëtimit të tij ai shpesh herë foli edhe për ish-gruan e tij, Keisin, duke mos e mohuar një mundësi ribashkimi me të.

Por, si duket kjo histori tashmë ka marrë fund, pasi reperi ka konfirmuar lidhjen e re të dashurisë.

Së fundmi, reperi ka postuar një fotografi pranë një vajze e cila ia ka marrë zemrën por identitetin e së cilës nuk e ka bërë publike.

Kujtojmë se Stresi ka qenë i martuar me Kejsin, me të cilën nuk u bashkua më kurrë ndonëse reperi po e priste një gjë të tillë.

Nga një muaj paraburgim ndaj dy të dyshuarve për sulmin në Banjskë

Gjykata Themelore në Prishtinë ka caktuar nga një muaj paraburgim për të dy të dyshuarit për sulmin në Banjskë. Një muaj paraburgim për Dejan Maksimoviçin...

Arrestohet personi i kërkuar në Malësi të Re të Prizrenit

I kërkuar A. A. është arrestuar sot në fshatin Malësi e Re të Prizrenit. Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës. “Pas arrestimit dhe...

Lajmet e Fundit