18.8 C
Prizren
E hënë, 20 Mars, 2023

Stresi: Unë bëj dashuri 5-6 orë pa ndërprerje

StresiArkimend Lushaj, i njohur ndryshe me emrin Stresi, e ka shfrenuar fantazinë.

Duke folur në një intervistë, ai thotë se bën dashuri si në Hollivud.

Stresi shprehet se bën dashuri 5-6 orë pa ndërprerje.

“Unë bëj dashuri si në Hollivud.

Kohëzgjatja e aktit në shtrat është rreth 5-6 orë.

Femra duhet shijuar nga këmbët te koka”, thotë ai.

Nëse kjo do të ishte e vërtetë, atëherë kemi të bëjmë me një makinë seksi të quajtur Stresi!

 

Më Shumë

Prizren/ Një muaj paraburgim burrit që mashtroi me vizë dhe i mori jashtëligjshëm 17.000 euro

Gjykata Themelore në Prizren i ka caktuar masën e paraburgimit të pandehurit H.H., që po dyshohet se ka kryer veprat penale mashtrim dhe kanosje. Sipas...

Raphinha pritet të largohet nga Barcelona dhe të rikthehet në Premier Leauge

U transferua për 58 milionë euro në në verën e kaluar, por aventura e Raphina-s me Barcelonën mund të përfundojë më shpejtë se sa...

Lajmet e Fundit