12.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Suharekë, godet çiklistin me veturë dhe ik nga vendi i ngjarjes

Të premten në Suharekë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një automjeti dhe një çiklisti, transmeton PrizrenPress.

Sipas raportit të Policisë, në rrugën “Brigada 123” rreth orës 16:35 ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një automjeti i cili ka ikur nga vendi i ngjarjes dhe një çiklisti.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar çiklisti i cili pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar.

“Ka ndodhur një aksident trafiku në mës të një automjeti i cili ka ikur nga vendi i ngjarjes dhe një çiklisti. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar çiklisti i cili pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar”, thuhet në raport./PrizrenPress.com

Më Shumë

Kurti: I kuptojmë shqetësimet e ndërkombëtarëve, por kemi edhe obligime

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar pas situatës së tensionuar në veri të vendit. Kurti, në një postim në Facebook, ka thënë se i...

Ndahet nga jeta në moshën 58-vjeçare aktori i njohur, Ray Stevenson

Aktori Ray Stevenson, i cili u shfaq në shfaqje të mëdha televizive si Roma, Vikings dhe Dexter, ka vdekur në moshën 58-vjeçare. Ai ishte i...

Lajmet e Fundit