1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Sulmohen dy persona në Prizren

Dy persona janë sulmuar fizikisht në Prizren.

Sulmuesi është arrestuar dhe dërguar në mbajtje .

Prizren 08-09.12.2022, NN. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte kanosur dhe sulmuar fizikisht dy viktimat një femër dhe një mashkull kosovarë. Lidhur me rastin i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Marc Anthony martohet, Jennifer Lopez shqetësohet!

Ish-bashkëshorti i Jennifer Lopez,  Marc Anthony është martuar për herë të katërt me “Miss Universe Paraguaj” Nadia Ferreira. 54-vjeçari dhe partnerja e tij 23-vjeçare organizuan...

Sulmuesi që po shkëlqen me Napolin kërcënon Romën

Nëse Napoli është realiteti më i bukur italian, por mbase edhe europian këtë sezon, atëherë ai përfaqësohet nën emrin e një bomberi, që gjithashtu...

Lajmet e Fundit