9.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Sulmohet fizikisht për motive të ultë një persona në Zhur

Një person është sulmuar fizikisht në fshatin Zhur të Prizrenit.

Sulmi ka ndodhur për motive të ultë .

“Viktima ka njoftuar se në një lokal për motive të ulëta është sulmuar fizikisht nga i dyshuari . Ai ka pranuar tretman mjekësor . I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, njofton Policia e Kosovës./PP/

Më Shumë

Të paktën 6000 fëmijë ukrainas gjenden në kampet ruse

Të paktën gjashtë mijë fëmijë ukrainas janë mbajtur në të paktën 43 kampe ruse në shtetin ukrainas, sipas një raporti amerikan. Studiuesit e Universitetit Yale...

Ndahet nga jeta avokati nga Prizreni, Orhan Rekathati

Oda e Avokatëve të Kosovës ka njoftuar për vdekjen e avokatit nga Prizreni, Orhan Rekathati, i cili u nda nga jeta në moshën 79-vjeçare. OAK...

Lajmet e Fundit