7.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Sulmohet me mjet të fortë një person në Malishevë

Një person pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht dhe me mjet të fortë një person tjetër.

Sipas raportit të policisë, bëhet e ditur se rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 11:00 në fshatin Lladroviq, të Malishevës.

Tutje bëhet e ditur se viktimës i është ofruar ndihma mjekësore, sipas raportit mjekësor lëndimet e viktimës janë të natyrës së rëndë.

“Pas një mosmarrëveshje i dyshuari mashkull kosovar ka sulmuar fizikisht dhe me mjet të fortë viktimën mashkull kosovar. Viktimës i është ofruar ndihma mjekësore, sipas raportit mjekësor lëndimet e viktimës janë të natyrës së rëndë. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Më Shumë

Rike Roçi i jep fund lidhjes: Mbaroi sapo dola

E ftuar në ‘Wake Up’ mëngjesin e sotëm ishte Rike Roçi, e cila është eliminuar së fundmi nga formati më i ndjekur ‘BBV3’. Ajo ka...

Vdes në QKUK personi që u aksidentua javën e kaluar në Prizren

Ka vdekur në QKUK personi i cili u aksidentua gjashtë ditë më herët në Prizren. Policia ka bërë të ditur se viktima ishte duke u...

Lajmet e Fundit