24.8 C
Prizren
E enjte, 18 Gusht, 2022

Linda Halimi tregon me krenari format e trupit, teksa vallëzon nën ritmet popullore

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshëm, duke marrë vëmendjen e fansave me paraqitjet e saj.

Njëlloj ajo bëri edhe në videon e fundit që publikoi për fansat në rrjetin social Instagram, ku shfaqej duke vallëzuar e veshur me një palë bikini ngjyrë rozë.

Foto: Linda Halimi/InstaStory

E teksa tregon me krenari linjat e saj të trupit, Linda në të njëjtën kohë vallëzon nën ritmet e një melodie shqiptare.

Bëhet fjalë për një version popullore dhe satirik të këngës “Despacito”, me të cilën shumë personazhe realizojnë video të ndryshme qesharake në rrjetet sociale.

 

Mes shumë komenteve që ka marrë nga fansat, Linda është komplimentuar në masë të madhe për linjat e saj trupore, të cilat vijnë si rezultat i përkushtimit në palestër.

Vitin e kaluar, ajo iu nënshtrua edhe ndërhyrjes BBL, për transferimin e dhjamit nga barku në vithe. /Telegrafi/

Më Shumë

Arrestohen dy të mitur për armëmbajtje pa leje në Suharekë

Dy të mitur janë shoqëruar në stacionin policor pasi që gjatë kontrollit të tyre është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me 10 fishekë dhe...

Dënohen me 900 euro gjobë tre të akuzuarit që rrahën gjyqtarin gjatë ndeshjes së futbollit në Prizren

Tre të akuzuarit J.V., N.K. dhe G.H., janë dënuar secili me nga 300 euro gjobë, pasi kanë pranuar se në nëntor të 2019-ës, në...

Lajmet e Fundit