14.8 C
Prizren
E martë, 27 Shtator, 2022

Takohen Mustafa-Haradinaj

Haradinaj-MustafaKryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa dhe ai i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, janë takuar mëngjesin e sotëm në Prishtinë,

Sipas Klan Kosovës, Mustafa-Hardinaj kanë diskutuar rreth bashkërendimeve të aktiviteteve opozitare, dhe hapaveqë do t’i merr LDK-ja për mocionin e AAK-së, në takimin që zgjati rreth një orë në një restorant të Prishtinës.

Më Shumë

Policia në Prizren ndalon një person të dënuar me një vit e 25 ditë burg

Me 23 shtator 2022, policia në Prizren ka ndaluar një person të kërkuar me urdhër arrest të gjykatës i cili me aktgjykim të plotfuqishëm...

Kuvendi nuk miraton Rezolutën e PDK-së për grevën në arsim

Kuvendi i Kosovës pas debatit për grevën në arsim nuk ka miratuar Rezolutën për grevën në arsim, të propozuar nga Partia Demokratike e Kosovës.   67...

Lajmet e Fundit