12.8 C
Prizren
E premte, 1 Mars, 2024

Takohen Mustafa-Haradinaj

Haradinaj-MustafaKryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa dhe ai i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, janë takuar mëngjesin e sotëm në Prishtinë,

Sipas Klan Kosovës, Mustafa-Hardinaj kanë diskutuar rreth bashkërendimeve të aktiviteteve opozitare, dhe hapaveqë do t’i merr LDK-ja për mocionin e AAK-së, në takimin që zgjati rreth një orë në një restorant të Prishtinës.

Më Shumë

Prizren: Sulmohet fizikisht këshilltari i Ministrisë së Jashtme

Këshilltari në Ministrinë e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Çerim Bajrami, është sulmuar fizikisht. Rasti ka ndodhur sot rreth orës 16:00, në Prizren. Viktima është goditur...

Kërkohet nga Bayerni, por Zidane e preferon Juventusin

Bayern Munchen e dëshiron Zinedine Zidane si pasues të Thomas Tuchel, por strategu francez preferon më shumë të punojë në Itali. “Një ditë në Itali?...

Lajmet e Fundit