21.8 C
Prizren
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Tarantino, Uma Thurman-it: Të kam dashur gjithmonë

Tarantino-Uma ThurmanDashuria triumfon 20 vjet pas “Pulp Fiction”. Quentin Tarantino dhe Uma Thurman duhen dhe shumë shpejt këtë do ta bëjnë publike.

Të paktën kështu shkruajnë mediat rozë në Shtetet e Bashkuara, dhe ketë herë është një zë i besueshëm, prestigjozja “Us Weekly”.

Ndër vite Tarantino e ka patur të vështirë të fshehë dashurinë për muzën e tij kinematografike, Uma-n, (kujtoni skenën kur pi nga këpuca e saj) dhe i pytur nga gazetarët mbi romanë me aktoren, në vitin 2004 do të përgjigjej:

“Nuk mund të them që nuk ka romancë mes nesh, por s’mund të them as që ka romancë mes nesh”.

Tani ndoshta mëdyshja e Tarantino-s do të përfundojë pasi sic raporton revista amerikane, cifti ka kaluar disa ditë së bashku në një vilë në jug të Francës pas pjesëmarrjes në Festivalin e Kanës, ku kaluan bashkë në tapetin e kuq.

Më Shumë

Pamje shokuese nga Prizreni: Burri rrah me grushte gruan e tij, kapet nga policia

Sot është publikuar një video ku një mashkull shihet duke e rrahur një femër. Ngjarja është raportuar se ka ndodhur në Prizren. Klankosova.tv ka arritur që...

Mbappe do të luajë me maskë speciale

Franca e pagoi shtrenjtë fitoren ndaj Austrisë (1:0), në ndeshjen e parë të Kampionatit Evropian 2024. Kapiteni Kylian Mbappe do të jetë i detyruar...

Lajmet e Fundit