30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Të gjithë duan të shkojnë në mbrëmje mature me të (Foto)

Bernadette Kaspar4Sa adoleshentë e kanë problem se nuk gjejnë partneren e duhur për të shkuar në mbrëmjen e maturës?

Një i ri gjerman i befasoi miqtë e tij kur u shfaq në mbrëmje me një yll të “Playboy”. Bernadette Kaspar pranoi ftesën e tij dhe falë edhe ndihmës së gazetës Bild, të dy shkuan në ftesë, edhe pse ajo është 30 vjeç dhe ai 18.

Por tani Kaspar është në hall, pasi në rrjetet sociale kanë vërshuar qindra kërkesa për të, që të jetë shoqëruesja e tyre në mbrëmjen e maturës.

Megjithatë ajo thotë se nuk ka ndërmend ta bëjë më diçka të tillë.

Bernadette KasparBernadette Kaspar2

Bernadette Kaspar1Bernadette Kaspar3

Më Shumë

Pandeli Majko: Privilegj i madh të pranoj titullin ‘Qytetar Nderi’ i Rahovecit

Komuna e Rahovecit i ka ndarë të premten titullin “Qytetar Nderi” i Rahovecit ish-kryeministrit të Shqipërisë, Pandeli Majko. I pranishëm në këtë ceremoni ishte edhe...

Selmanaj uron festën e Bajramit

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prizren, Driton Selmanaj, së bashku me bashkëpunëtorët e tij, ka vizituar Bashkësinë Islame të Kosovës në Prizren...

Lajmet e Fundit