14.8 C
Prizren
E martë, 27 Shtator, 2022

Të shtëna me armë zjarri në një aheng familjar në Prizren, konfiskohet një pistoletë

Të shtëna me armë zjarri raportohet të ketë pasur ditën e enjte në një aheng në Prizren.

Policia bën të ditur se ka dalë në vendin e ngjarjes, ku ka konfiskuar një pistoletë.

“Është raportuar për të shtëna me armë zjarri në një aheng familjar, njësiti policor ka dalë në vendin e ngjarjes dhe nga i dyshuari mashkull kosovar, i cili ka shtënë, kanë konfiskuar pistoletë me shtatë fishek dhe pesë gëzhoja”, thuhet në njoftim.

Policia njofton se nuk raportohet për të arrestuar, përderisa rasti është duke u hetuar.

Më Shumë

Propozimi gjermano – francez i përafërt me kërkesat e Aleksandër Vuçiqit

Behxhet Sh. SHALA – BAJGORA Asgjë e re që nuk ishte dëgjuar më parë: Më në fund doli një propozim i emisarëve të kancelarit Sholc...

Rahovec: Një burrë sulmohet nga disa persona, bëhet për spital

Një person është sulmuar fizikisht të shtunën në Rahovec nga disa persona.   Viktima është në gjendje të rëndë dhe gjendet në spitalin rajonal të Gjakovës. Vëllai...

Lajmet e Fundit