22.8 C
Prizren
E hënë, 8 Gusht, 2022

Thaçi publikon pamje të vreshtave në Rahovec (Video)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se janë të bekuar me të mirat e tokës së Kosovës.

“Krenar me Toskanën kosovare”.

“Jemi të bekuar me bereqetin e tokës sonë. Këto vreshta në Rahovec, të mrekullueshme i ka bërë puna, djersa dhe mundi i bujqve tanë”, ka shkruar Thaçi në rrjetin social Facebook.

 

Më Shumë

Imazhet skandaloze të Andrea Bocellit gjatë pushimeve, i dalin të pasmet pasi gruaja e tij e zhveshi gjatë hipjes në jaht

Legjenda e operës, Andrea Bocelli, pati një moment shumë të sikletshëm gjatë pushimeve të tij verore. Tenori italian, 63 vjeç, po ngjitej në një jaht...

Butrint Imeri sonte performon në Prizren

Një nga këngëtarët më të suksesshëm të estradës kosovare, sonte do të performojë në Prizren. Butrint Imeri, sonte do ta ndezë atmosferën në njërin nga clubet...

Lajmet e Fundit