15.8 C
Prizren
E hënë, 25 Shtator, 2023

Thaçi vjen në Kosovë (FOTO)

Ish-presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, gjendet në Kosovë.

Klankosova.tv mëson se arsyeja e ardhjes së tij është për ta vizituar nënën e tij, e cila ditë më parë kishte edhe probleme shëndetësore.

Thaçi nën masa të ashpra të sigurisë ka shkuar në shtëpinë e tij në Burojë të Skenderajt, pasi nënës së tij i është përkeqësuar gjendja shëndetësore.

Ai aty gjendet nga ora 12:30.

Bëhet e ditur se Thaçit i është lejuar t’i takojë vetëm prindërit e tij dhe askënd tjetër prej anëtarëve të tjerë të familjes.

Nëna e ish-presidentit  Hashim Thaçi, ishte liruar ditë më parë nga QKUK-ja, ku ishte trajtuar pesë ditë radhazi.

Ajo, tani është duke u trajtuar nga mjekët në kushte shtëpiake.

Hashim Thaçi pritet që gjatë ditës të kthehet në Hagë.

Klankosova.tv ju sjell fotografitë e bashkangjitura/ Klankosova.tv

Thaçi

Zbulohen prapaskenat e ‘sherrit’ të Luizit me Arbanën dhe Eduartin

Kush do jenë opinionistët e sezonit të ri të “Big Brother Vip Albania”? Kjo pyetje ende dhe sot diskutohet shumë, e emrat që janë përfolur...

“Askush nuk mund ta kopjojë Messin”, thotë bashkëlojtari i tij

Futbollisti Robert Taylor të cilit i është kërkuar të jetë shembull në ekipin e tij, Inter Miami pasi Lionel Messit do t’i jepet një...

Lajmet e Fundit