19.8 C
Prizren
E martë, 18 Qershor, 2024

“The Sex Factor”, reality i parë për pornostar

The Sex FactorNë Shtetet e Bashkuara të Amerikës pritet të nisë reality i parë për pornostar “The Sex Factor”, që pritet të zbulojë një yll të ri të fimave “hard”.

16 konkurrentë, 8 meshkuj dhe 8 femra do të përpiqen për të demonstruar se ata e kanë faktorin “sex”.

Provat në të cilat priten të vihen konkurrentët ende nuk janë bërë të ditura, por nuk është shumë e vështirë për t’i imagjinuar.

Juria do të përbëhet nga 5 ekspertë të botës së pornos dhe çmimi final do të jetë 1 milionë dollarë.

16 konkurrentët do të gjykohen nga një votim i publikut. Reality do të xhirohet në San Francisco dhe pritet të fillojë tetorin e ardhshëm.

Mes anëtarëve të jurisë do të jenë Keiran Lee, pornostar anglez, Tori Black, aktore në rreth 300 filma “hard”, Lexi Belle, Remy LaCroix dhe Belle Knox.

Fituesi ose fituesja e “The Sex Factor”, përveç çmimit prej 1 milionë dollarësh do të shfaqet në një film “hard” me 2 nga anëtarët e jurisë.

Më Shumë

“Ura e Fshajtë” në gjendje të keqe( Foto)

Gjendja te Ura e Fshajtë në rrugën Gjakovë – Prizren po alarmon qytetarët që frekuentojnë atë pjesë, të cilët janë ankuar në vazhdimësi se...

Totaj viziton Këshillin e Bashkësisë Islame për Kurban Bajramin

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, bashkë me kryesuesen e Kuvendit Komunal, Antigona Bytyqi, nënkryetarin Kujtim Gashi, drejtorët e asamblistës dhe bashkëpunëtorët e kabinetit, vizituan...

Lajmet e Fundit