30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Theret me thikë një person në Dragash

Thika e pergjakurNjë person është therur me thikë në Dragash.Policia njofton se viktima është dërguar për trajtim mjekësor dhe se nuk ka qenë në rrezikë për jetë.

“ I dyshuari si pasojë e një mosmarrëveshje ka therur me thikë viktimën një person”, njofton Policia e Kosovës.

“Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKMF në Dragash dhe pas trajtimit mjekësor është liruar në shtëpi”.
Me urdhër të prokurorit rasti, ka shkuar në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com/

 

Më Shumë

Hera e parë që do të luajnë në garat evropiane, Malisheva nis përgatitjet për sezonin e ri

Malisheva ka përfunduar një sezon historik atë 2023/24 ku e përfundoi në pozitën e katërt në tabelë. Kjo pozitë i mjaftoi malishevasve që të kapin...

Përurohet Shtegu i Lirisë “Pashtriku”

Në kuadër të aktiviteteve shtetërore në shënim të 25-vjetorit të çlirimit të vendit, Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, mori pjesë në përurimin...

Lajmet e Fundit