13.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Therje me thikë në Suharekë

Një person është therur me thikë mbrëmë rreth orës 20:00, në Suharekë.

I plagosuri kishte pasur mosmarrëveshje me një person tjetër, i cili dyshohet se më pas e kishte sulmuar atë me thikë.

Për shkak të lëndimeve që ka pësuar, i plagosuri është dërguar për trajtim mjekësor.

Ndërkaq, policia njofton se i dyshuari për këtë rast është arrestuar dhe i njëjti, me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Biden – Putinit: Do ta mbrojmë çdo milimetër të territorit të NATO-s

Presidenti amerikan, Joe Biden, ka paralajmëruar Rusinë se Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk do të frikësohen nga kërcënimet e pamatura, pasi Vladimir Putin...

Morena Taraku në studio për këngën e re?

Ajo ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e publikun. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur shqiptare, Morena Taraku,...

Lajmet e Fundit