0.8 C
Prizren
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Totaj shpreh ngushëllime për vdekjen tragjike të futbollistit të Trepçës ’89

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, ka shprehur ngushëllimet e tij klubit Trepça 89, familjes dhe shokëve të futbollistit të ri nga Mitrovica, Erion Kajtazi.

Kajtazi humbi jetën dje në ndeshjen kampionale të zhvilluar në Korishë, si pasojë e një sulmi kardiak.

Postimi i plotë i Totajt: 

Jam i trishtuar me lajmin e vdekjes së futbollistit të ri nga Mitrovica, Erion Kajtaz.

I ndjeri ka ndërruar jetë dje në ndeshje kampionale të zhvilluar në Korishë-Prizren, pas një sulmi kardiak.

Në cilësinë e kryetarit te Prizrenit, si adhurues i sportit, ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes, klubit Trepça 89 dhe shokëve të tij.

Më Shumë

Parashikimi i Horoskopit, zbuloni se cilat janë shenjat me fat

Dashi Ju keni një hënë disonante, por mos u shqetësoni sepse ajo tashmë e merr veten nga orët e pasdites. Pranvera do të jetë thelbësore...

Prokuroria kërkon vazhdimin e masës së paraburgimit për “Kobrën” dhe pesë të tjerët

Prokuroria Themelore në Prizren, ka kërkuar vazhdimin e masës së paraburgimit ndaj Dibran Hoxhën dhe pesë të pandehurit të tjerë, të dyshuar për vrasjen...

Lajmet e Fundit