5.8 C
Prizren
E premte, 7 Tetor, 2022

Tre të vdekur dhe mbi 1.800 raste të reja me coronavirus në Kosovë

Tre persona kanë vdekur si pasojë e infektimit me COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë, ndërsa janë regjistruar 1.853 raste pozitive.

Ministria e Shëndetësisë njoftoi të mërkurën se gjatë kësaj periudhe janë kryer 4.786 testime.

Më Shumë

Kryetari i Prizrenit inspekton punimet në rrugën “Rugova”

Në vazhdën e punimeve të shumta infrastrukturore, në rrugë të ndryshme, lagje e fshatra, në Komunën e Prizrenit, kryetari Shaqir Totaj, së bashku me...

Arrestohen dy gra në Prizren për prostitucion

Dy gra janë arrestuar në Prizren për mundësim ose detyrim në prostitucion. Policia në raportin 24-orësh të martën, njoftoi se ato janë dërguar në mbajtje...

Moti sot

Lajmet e Fundit