-6.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Tuna dhe Cozman: Nuk po presim asnjë fëmijë

Tuna-Cozman-puthje ne ujeReperi shqiptar Cozman dhe e dashura e tij, këngëtarja Tuna, kanë hedhur poshtë lajmin e përhapur në disa mediave shqiptare se ata do të bëhen prindër.

Në rrjetin social “Twitter”, Tuna dhe Cozman janë shprehur të irrituar se lajmi është i rremë , pasi nuk po presin asnjë fëmijë.

“Njerëz të mallkuar e të çmendur. Si mund të konfirmoni diçka që nuk është e vërtetë? Gazetat Shqiptare, ndaloni duke bërë thashetheme”, u shpreh Cozman në “Twitter”.

Tuna dhe Cozman njihen për hitin e tyre “Fenix”, që konsiderohet prej hiteve më të bukura shqiptare në vitet e fundit, e që ka rreth 20 milionë klikime në “YouTube”.

Më Shumë

Qeni 30-vjeçar është shpallur më i moshuari në botë nga Rekordet Botërore Guinness

Rekordet Botërore të Guinness prezantuan Bobin, qenin më të vjetër në botë ndonjëherë. Bobi është 30 vjeç e 266 ditë. Guinness bëri të ditur se qeni portugez...

Përfshihet nga zjarri një lokal në Korishë të Prizrenit

Një lokal ësh të përfshirë nga zjarri në fshatin Korishë të Prizrenit. Zjarrfikësit dhe policia kanë dal në vendin e ngjarjes. Nuk raportohet për të lënduar. Rasti...

Puhi

Lajmet e Fundit