15.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

U lëndua para disa ditësh në një aksident në Prizren, vdes një grua në QKUK

Ka vdekur një grua në QKUK. Ajo ishte duke u trajtuar aty që nga 23 korriku, pasi u lëndua në një aksident trafiku në Prizren.

Trupi i pa jetë i viktimës është dërguar për autopsi në IML – Prishtinë.

“Prizren 23.07.2023-19:00. Lidhur me rastin më 27.07.2023 është raportuar se viktima femer kosovare e cila ishte në tretman mjekësor në QKUK, ka ndërruar jetë . Në konsultim me prokurorin trupi i pa jetë i viktimës është dërguar për autopsi në IML – Prishtinë”, thuhet në njoftimin e policsë.

Reklamë

Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Mob: +383 44 128 112

Email: [email protected]

Web: www.renelualtahiri.com

Më Shumë

Moti sot me temperatura deri në 25 gradë celsius

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se moti me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas njoftimit të këtij instituti, temperaturat maksimale të ditës...

Shpetim Duro, trajner i ri i FC Suharekës

Shpetim Duro është emëruar trajner i ri i FC Suharekës. Lajmi e ka bërë me dije FC Suhareka në faqen zyrtare në “Facebook”. "Timonieri nga Shqipëria...

Lajmet e Fundit