20.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

U tha se Neymar po dilte me të fejuarën e ish-shokut të ekipit, fotot gjatë pushimeve zbulojnë gjithçka

U përfol se Neymar po dilte me të fejuarën e ish-shokut të tij tek PSG Kevin Trap, por gjithçka ka rezultuar një thashethem. Kjo pasi paparacët kanë fiksuar disa foto ku shihet portieri Frankfurtit me të fejaurën e tij Isabel Gular.

Trap është duke i kaluar pushimet me të dashurën e tij braziliane Gular në Mikonos ,Greqi. Paparacët kanë kapur disa foto interesante nga pushimet e çiftit.

fejuara e trap
pushimet e trap
e fejuara e trap

Më Shumë

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia – zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj, Taika Waititi, konfirmuan se ishin martuar zyrtarisht në janar. Dhe të sapomartuarit ngritën temperaturat së fundmi teksa pozuan së...

“The Guardian”: Britanikët të shqetësuar për ndëshkimet e SHBA-së dhe BE-së ndaj Kosovës

Mediumi prestigjioz britanik “The Guardian” i ka kushtuar një artikull situatës aktuale në Kosovë, konkretisht tensioneve në veri të vendit. “The Guardian” duke u thirrur...

Lajmet e Fundit