-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Vdekje e dyshimtë në Suharekë

Një person ka vdekur në Suharekë, e këtë policia e ka cilësuar si vdekje të dyshimtë.

Një dëshmitar ka raportuar se e kishte gjetur personin pa shenja jete.

Dëshmitari kosovar ka raportuar se e kishte gjetur pa shenja jete viktimën kosovar

“Dëshmitari kosovar ka raportuar se e kishte gjetur pa shenja jete viktimën kosovar. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe ekipi mjekësor i QKMF-së Suharekë, nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës. Me urdhër të prokurorit kujdestar trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin e policisë.

Në raportin 24 orët të policisë bëhet e ditur se rasti po vazhdon të hetohet.

Më Shumë

Ishte zhdukur 2 vite më parë, gjendet i vdekur 24-vjeçari në Mamurras

Është gjetur ditën e sotme i pajetë, trupi i 24-vjeçarit Klevis Lleshit, i cili u zhduk dy vitë më parë. Mësohet se trupi i pajetë...

Mbi 200 persona dhurojnë gjak në Ratkoc të Rahovecit

Për të 15-in vit më radhë, banorët e fshatit Ratkoc të Rahovecit, u janë drejtuar Ambulancës së fshatit për të dhuruar gjak me moton...

Biseda me djalin

Lajmet e Fundit