24.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Vetëaksidentohet rëndë një motoçiklist në Suharekë

Në fshatin Reqan të Suharekës, një person vetëaksidentohet rëndë me motoçikletë, duke pësuar lëndime trupore.

“I dyshuari duke lëvizur me motoçikletë nga pakujdesia humb kontrollin mbi motoçikletën, del nga rruga dhe shkakton aksidentin”, njofton policia.

Si pasoj e aksidentit ngasësi pëson lëndime trupore dhe i njëjti dërgohet në Spitalin Rajonal për tretman mjekësor. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Lajmet e Fundit