-1.2 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Vetëvritet 25 vjeçari nga Balinca e Malishevës

LitariNjë i ri 25 vjeçar me inicialet B.K. nga fshati Balincë e Malishevës ka bërë vetëvrasje me litar dje në mesditë. Të afërm tashmë të ndjerit kanë bërë të ditur për Kosova Sot se ai është gjetur i vetëvrarë në shtëpinë e tij nga familjarët, por kanë thënë se për momentin nuk dinë asgjë më shumë, e as motivet që e kanë shtyrë të riun të vetëvritet.

Ndërkaq, pak para se të vetëvritej, i riu nga Balinca në rrjetin social Facebook ka shkruar: “kerkoj falje prej krejtve qe um kan dasht edhe qe i kum dasht :*:*:*:*:*”.

Më Shumë

Vetëvendosje në Prizren zgjedh anëtarët e rinj të Komisionit Disiplinor dhe Komisionit Zgjedhor të Qendrës

Sot, Lëvizja Vetëvendosje në Prizren, mbajti sot mbledhjen e XXIV - të të Këshillit të Qendrës. Në këtë mbledhje të rregullt të Këshillit të Qendrës...

Një grua i vdiq vitin e parë të martesës, të dytën e rrëmbeu: Historia e Ismail Qemalit

Më 1864, siç shkruan edhe vetë, Ismail Qemali u martua me një grua nga Konica, e cila vdiq në vitin e parë të martesës,...

Lajmet e Fundit