14.8 C
Prizren
E martë, 27 Shtator, 2022

Vetëvritet 25 vjeçari nga Balinca e Malishevës

LitariNjë i ri 25 vjeçar me inicialet B.K. nga fshati Balincë e Malishevës ka bërë vetëvrasje me litar dje në mesditë. Të afërm tashmë të ndjerit kanë bërë të ditur për Kosova Sot se ai është gjetur i vetëvrarë në shtëpinë e tij nga familjarët, por kanë thënë se për momentin nuk dinë asgjë më shumë, e as motivet që e kanë shtyrë të riun të vetëvritet.

Ndërkaq, pak para se të vetëvritej, i riu nga Balinca në rrjetin social Facebook ka shkruar: “kerkoj falje prej krejtve qe um kan dasht edhe qe i kum dasht :*:*:*:*:*”.

Më Shumë

Ish-lojtari i Lazio-s dhe Inter-it pezullohet pasi shkeli protokollet antidoping

Reprezentuesi senegalez, Keita Balde është pezulluar deri më 5 dhjetor për shkelje të protokollit antidoping në Itali, njoftoi klubi i tij aktual Spartak Moska. “Lojtari...

Bie numri i përdoruesve të telefonisë mobile, rritet përdorimi i internetit

Autoriteti Rregullativ i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (ARKEP) pas azhurnimit të të dhënave të pranuara nga oftuesit e shërbimeve të komunikimeve elektronike, ka publikuar...

Lajmet e Fundit