19.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Vetëvritet një 18 vjeçar në Suharekë

Një 18 vjeçar ka kryer vetëvrasje në Suharekë.

Lajmin e ka konfirmuar komandanti i Policisë në Suharekë, Afrim Sylaj.

“Rreth orës 1:30 minuta një 18 vjeçar ka kryer vetëvrasje me armë zjarri dhe se i njëjti aktualisht gjendet në Spitalin Rajonal të Prizrenit”, njofton ai.
Viktima është dërguar pa shenja jete në spital./SuharekaOnline

Më Shumë

Vazhdojnë pushimet luksoze në Egjipt, kjo është ‘sefaja’ që po e bëjnë Arjola e Adriana

Dy aktoret e njohura shqiptare, Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri, janë shoqe shumë të mira me njëra-tjetrën. Përveç projekteve të përbashkëta në sferën profesionale, ato...

Sulmohet me raketa spitali në Dnipro të Ukrainës, vdesin dy njerëz e plagosen 23 të tjerë

  Të paktën dy persona janë vrarë dhe 23 janë plagosur në një sulm me raketa në një klinikë mjekësore në qytetin lindor të Ukrainës,...

Lajmet e Fundit