4.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Viktima i ka rrahur keq tre të dyshuar në Prizren

Tre persona e kanë sulmuar fizikisht një person tjetër në Prizren.

Dy prej të dyshuarëve kanë marrë lëndime trupore.

“Është raportuar se tre të dyshuar meshkuj kosovarë kanë sulmuar fizikisht njëri tjetrin. Dy të dyshuarit kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”,njofton Policia e Kosovës.

Më Shumë

Përballja e Fury me Usyk do të ketë tarifën më të lartë në historinë e boksit

Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk janë gati për “tarifën më të madhe në historinë e boksit” ndërsa Arabia Saudite përgatitet të paraqesë një ofertë...

Marc Anthony martohet, Jennifer Lopez shqetësohet!

Ish-bashkëshorti i Jennifer Lopez,  Marc Anthony është martuar për herë të katërt me “Miss Universe Paraguaj” Nadia Ferreira. 54-vjeçari dhe partnerja e tij 23-vjeçare organizuan...

Lajmet e Fundit