12.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Zhduken dy fëmijë në Prizren

Dy fëmijë janë raportuar të zhdukur në Prizren.

Rastin në polici e ka lajmëruar nëna e fëmijëve e cila ka thënë se ata janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tyre.

Rasti është duke u hetuar.

Më Shumë

Liria në shtëpi pret Dukagjinin

Në Prizren, Liria tashmë e dorëzuar e pret Dukagjinin e Klinës që synon fitore pas barazimit në xhiron e kaluar me Llapin. Vendasit nuk e...

Lirohen qytetarët e Kosovës që u ndaluan mbrëmë nga policia serbe

Para pak çastesh, autoritetet serbe dhanë urdhër për të liruar kosovarët e ndaluar prej mbrëmë në kufirin Kroaci-Serbi. 12 autobusët e ndaluar janë nisur për...

Lajmet e Fundit