9.8 C
Prizren
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Zhduket 30-vjeçarja nga Suhareka, policia kërkon ndihmë për gjetjen e saj

Policia po kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për gjetjen e Emine Asip Berisha, e cila është raportuar e zhdukur nga data 2 tetor. 

Zhdukjen e saj e ka raportuar bashkëshorti.

Emine Berisha nga Samadraxha e Suharekës, lindur më datë 09.06.1992, për herë të fundit është parë nga familjarët e saj më 2 tetor në mëngjes. Ajo ka dalë nga shtëpia dhe familjarët më nuk kanë asnjë kontakt me të.

Sipas ankuesit  viktima është femër, me peshë mesatare, flokët të gjata, 30-vjeçare.

“Personi i raportuar si zhdukur deri me sot nuk është gjet, andaj kërkojmë bashkëpunim nga të gjithë qytetarët, që nëse e shohin personin e njëjtë apo dinë diçka për vendndodhjen e tij të raportojnë Policinë Rajonale në Prizren, apo në cilindo stacion të policisë në Kosovë”, thotë policia përmes njoftimit.

Më Shumë

Mblidhet Komisioni për Buxhet, diskutohet për Trustin

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere sot do të mbajë mbledhje. Në këtë mbledhje do të bëhet shqyrtimi në parim i Projektligjit për plotësimin...

Tenton të vetëvritet një grua në Prizren

Një grua e moshës 51-vjeçare në Prizren, ka tentuar t’i jap fund jetës së saj, për motive ende të panjohura.   Sipas burimeve brenda Emergjencës, viktima...

Lajmet e Fundit