16.8 C
Prizren
E premte, 14 Qershor, 2024

Zhduket një djalë i ri në Prizren

Një i zhdukur është raportuar në Prizren.

Sipas ankuesit, personi është zhdukur qysh prej 27 tetorit.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se djali i tij viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij. Rasti nën hetime”, thuhet në raport.

Më Shumë

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

Ndërmarrja “Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për dy mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës. Kërkesat: Eksperiencë në përpunimin dhe vendosjne  e dyerve dhe...

AKP ka nxjerrë në shitje 10 lokale e prona atraktive në rajonin e Prizrenit

Agjencia Kosovare e Privatizimit ju fton të konkurroni për t’u bërë pronar i pronave të shumta në lokacione atraktive në disa qytete të Kosovës....

Lajmet e Fundit