10.9 C
Prizren
E enjte, 11 Nëntor, 2021

Me poza në lift, Tayna shfaq gjoksin bombastik

Reperja e famshme Tayna ka arritur të hyjë furishëm në tregun muzikor, duke bërë për vete mijëra fansa.

Ajo është aktive në rrjetet sociale ku përmes postimeve po tregon që ka nisur t’i mbajë koncertet.

Së fundmi ndau disa poza në ashensor duke shfaqur ‘look-un’ e saj tejet të nxehtë.

‘Gati për sonte’ shkroi reperja krahas imazhit duke treguar që është gati për të djegur mbrëmjen me perfomancën e saj elektrizuese.

Më Shumë

Shaqir Totaj përkrahet edhe nga PLE e Veton Berishës

Kandidati për kryetar të Prizrenit nga radhët  e PDK-së, Shaqir Totaj, është përkrahur nga Veton Berisha i Partisë Liberale Egjiptiane, për balotazhin e 14...

Mytaher Haskuka për rezultatin në zgjedhjet e 17 Tetorit: Kemi pritur më shumë

Kryetari i Prizrenit njëherësh kandidat për një mandat të radhës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mytaher Haskuka ka folur në lidhje me rezultatin e...

Dëshmojnë tre dëshmitarë në gjykimin ndaj burrit të prokurores nga Prizreni,Ervehe Gashi

Në Departamentin Special të Gjykatës Themelore në Prishtinë ka vazhduar sot gjykimi ndaj Bajram Gashit, i akuzuar nga prokuroria në Prishtinë për veprën ushtrimi...

Pesë gjyqtarë garojnë për pozitën e kryetarit të Gjykatës Themelore në Prizren

Pesë gjyqtarë të Gjykatës Themelore në Prizren i janë futur garës për të udhëhequr me Gjykatën Themelore në Prizren për pesë vitet e ardhshme. Në...

Fitore e rëndësishme për Prizrenin 16

Prizreni 16 ka shënuar fitore ndaj Rahovecit me rezultat 95:89 (22:23, 36:21, 20:25, 17:20) në xhiron e tretë të Ligës Unike. Vreshtarët e nisën ndeshjen...

Lëndohet një person në vendin e punës në Suharekë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është lënduar në vendin e punës në Suharekë. Sipas policisë ai u lëndua gjersa ishte duke punuar...

Travis Scott dhe Drake hidhen në gjyq për nxitje të turmës me pasojë vdekjen

Travis Scott dhe Drake janë hedhur në gjyq për më shumë se 1 milion dollarë prej një fansi, i cili ka përfunduar i lënduar...

Dëgjohet ish-sekretari i UPZ-së në gjykimin ndaj Ramë Vatës

Në gjykimin,  e ish-rektorit Ramë Vataj, i cili në Gjykatën Themelore të Prizrenit po gjykohet për veprën penale “Cenimi i të drejtave të punësimit dhe...

Capital T shfaqet çdo herë me garderobë me çmim mbi 20 mijë euro

Capital T nuk i thotë jo luksit. Reperi kosovar i cili pëlqehet prej vitesh për muzikën që prodhon është i fokusuar tej mase pas garderobës...

KDTP-ja mbështet Haskukën në garën për Prizrenin

Partia Demokratike Turke (KDTP) do ta mbështet kandidatin e Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Prizrenit, Mytaher Haskuka. Me këtë rast, Haskuka ka falënderuar kryetarin e...

Çmimet e prodhimeve bujqësore janë rritur për 8.86%

Agjencia e Statistikave të Kosovës ka publikuar indeksin e çmimeve të prodhimeve dhe çmimet në bujqësi për tremujorin e tretë të këtij viti, ku...

Projektligji për Paga, sot protestohet para Qeverisë

Punonjësit shëndetësorë do të protestojnë sot para objektit të Qeverisë së Kosovës duke filluar nga ora 10:00, me qëllim të sensibilizimit të opinionit lidhur...

Malishevë/ Dëshmitari thotë se vjedhja shtëpisë së axhës së tij ndodhi natën dhe nuk pa askënd

Dëshmitari Bajram Vrenezi ka thënë se nuk ka parë asnjë njeri duke e thyer shtëpinë e axhës së tij. Ka deklaruar se vjedhja është...

Suspendohet gjyqtarja që dënoi me 8 muaj e 8 ditë burgim dhunuesin e 15-vjeçares

Këshilli Gjyqësor i Kosovës (KGjK) ka suspenduar gjyqtaren Florije Zatriqi e cila e kishte dënuar me 8 muaj e 8 ditë dhunuesin e një...

Familja për gjashtë javë ruajti trupin e pajetë të artistes japoneze në dhomë, ata i raportoi një farmaciste pasi kundërmonin si “kufoma”

Një familje me prejardhje nga Japonia që fillimisht u akuzua pasi që për tri jave fshehu “mbetjet” e një anëtari të vdekur të familjes...

Motër e vëlla zgjidhen asamblistë në Rahovec (VIDEO)

Shqipe Kryeziu dhe Sinan Kryeziu do të jenë asamblistët e Kuvendit Komunal të Rahovecit. Vëlla e motër morën vota të mjaftueshme për asamble komunale si...

Lajmet e Fundit