16.8 C
Prizren
E diel, 2 Tetor, 2022

Zhduket një e mitur në Prizren

Një e mitur është zhdukur në Prizren.

Rastin e ka raportuar në polici nëna e saj, e cila ka thënë se ajo është larguar shtëpia dhe nuk është kthyer më

Më Shumë

Liverpooli e nxjerr në shitje Firminon

Roberto Firmino do të largohet nga Liverpooli pas shtatë vjetësh qëndrim në “Anfield”. Sulmuesi brazilian iu bashkua gjigantëve anglezë në verën e vitit 2015...

Kushaj (SBAShK): Qeveria ka kohë deri në janar për Ligjin për Paga (video)

(I plotësuar) Anëtari i këshillit grevist nga SBAShK-u, Reshit Kushaj, ka thënë se është anëtarësia e tyre ajo që vendosë se për cilën formë...

Lajmet e Fundit