30.8 C
Prizren
E enjte, 21 Shtator, 2023

Zyrtare: Liria vazhdon me përforcime, nënshkruan me Atin Sylejmanin

Liria po vazhdon të ofrojë lojtarë pas rikthimit në Superligën e Kosovës, ku kësaj radhe ka nënshkruar me mbrojtësin Altin Sylejmani.

Reklama

Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Mob: +383 44 128 112

Email: info@renelualtahiri.com

Web: www.renelualtahiri.com

Prizrenasit që siguruar Superligën e Kosovës pasi ndeshjes së barazhit ndaj Ferizajt, duan të kenë një skuadër konkurruese.

Sylejmani ka luajtur së fundmi te Rahoveci, ndërsa në të shkuarën ka mbrojtur edhe ngjyrat e A&N.

Ai është prezantuar nga presidenti i klubit, Rahman Kice.

Lirinë në Superligë do ta drejtojë trajneri turk Nedim Yigit.

 

62 aksidente trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë, 3 prej tyre me fatalitet

62 aksidente kanë ndodhur në 24 orët e fundit në vendin tonë, ku 3 prej tyre kanë qenë me fatalitet. 20 nga këto aksidente kanë...

Paralajmërimi i Erdogan: Nëse është e nevojshme, Turqia do të ndajë rrugët me BE

Presidenti i Turqisë, Recep Erdogan, ka akuzuar Bashkimin Evropian se po distancohet nga Turqia, ndonëse kishte marrë një premtim nga Brukseli se bisedimet për...

Lajmet e Fundit