0.8 C
Prizren
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Zyrtarë të EULEX-it brenda zyrave të PDK-së

Disa zyrtarë të EULEX-it janë parë duke hyrë brenda selisë qendrore të Partisë Demokratike të Kosovës në Prishtinë.

Gjithashtu edhe zyrtarë të Policisë së Kosovës janë parë duke qëndruar jashtë zyrave të PDK-së, njofton Klan Kosova.

Kujtojmë se gjatë ditës së djeshme (05 nëntor, 2020) Gjykata Speciale e ka konfirmuar aktakuzën e ngritur ndaj të kryetarit të PDK-së, Kadri Veselit.

Për t’u informuar më shumë rreth kësaj ngjarje, ndiqni kronikën e përgatitur nga Klan Kosova.

kl

Më Shumë

Prokuroria kërkon vazhdimin e masës së paraburgimit për “Kobrën” dhe pesë të tjerët

Prokuroria Themelore në Prizren, ka kërkuar vazhdimin e masës së paraburgimit ndaj Dibran Hoxhën dhe pesë të pandehurit të tjerë, të dyshuar për vrasjen...

Kjo është arsyeja që Ronaldo dhe Georgina e shitën avionin e tyre privat

CR7 gjen një blerës për avionin e tij privat të blerë në vitin 2015 për rreth 20 milionë Euro kur ai ishte pjesë e...

Lajmet e Fundit