11.8 C
Prizren
E hënë, 15 Prill, 2024

Prizren: Policia e gjen nxënësin e humbur shëndoshë e mirë

Policia e Prizrenit ka gjetur nxënësin, i cili ishte raportuar si i zhdukur nga babai i tij. 

Lajmin e kanë konfirmuar për TV Prizreni familjarët e nxënësit si dhe policia.

Vogëlushi është shëndoshë e mirë dhe i është kthyer familjarëve.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Më Shumë

“Pata bashkëbisedim të ngrohtë”, Abidixhiku viziton fshatin Bellanicë të Malishevës

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lumir Abdixhiku, vizitoi fshatin Bellanicë të Malishevës, ku u prit në shtepinë e familjes Kafexholli. Në një postim...

Liga e Kampionëve rikthehet me dy super çerekfinale

Liga më prestigjioze e futbollit evropian, Liga e Kampionëve rikthehet me super dy ndeshjet e para çerekfinale. Sfida kryesore e së martës në mbrëmje do...

Lajmet e Fundit