11.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Suharekë:Zhvillonte lojëra të fatit online, policia ia sekuestron telefonin

Një person nga fshati Samadrexhë i Suharekës është shoqëruar në polici, nën dyshimin se përmes telefonit ka organizuar lojëra të fatit.

I dyshuari është liruar ndërsa telefoni i është sekuestruar si provë materiale, me vendim të prokurorit

Më Shumë

Mobilizimi që ndodhi para 24 vjetësh

Ushtria Çlirimtare e Kosovës, pikërisht më 31 mars 1999, vendosi për një mobilizim të përgjithshëm për përballimin e ofensivës serbe dhe çlirimin përfundimtar të...

Erdogan thotë se Putini mund të vizitojë Turqinë në prill – tregon edhe arsyen e vizitës së presidentit rus

Presidenti Recep Tayyip Erdogan ka thënë se homologu i tij rus Vladimir Putin mund të udhëtojë në Turqi më 27 prill për të marrë...

Lajmet e Fundit