18.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Vdekja e 17-vjeçarit të Trepça ’89, Agim Ademi dhe lojtarët e dy ekipeve shkojnë te Spitali i Prizrenit

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, është duke qëndruar tek Spitali i Prizrenit pas vdekjes së futbollistit 17-vjeçar të Trepça ’89. E.K.

Bashkë me Ademin janë edhe lojtarët e Trepça ’89 dhe A&N të Prizrenit, njofton Klankosova.tv.

Kujtojmë se vdekja tragjike e 17-vjeçarit ndodhi në ndeshjen futbollistike të Kampionatit të Kosovës për gjeneratat nën moshën 17 vjeç, ndërmjet A&N nga Prizreni dhe Trepçës 89 nga Mitrovica.

Më Shumë

Kryesuesja e Kuvendit të Prizrenit fton për mbledhje të rregullt më 18 korrik

Kryesuesja e Kuvendit të Komunës së Prizrenit, Antigona Bytyqi ka ftuar të gjithë anëtarët e Kuvendit për mbledhjen e rregullt të caktuar për datën...

Takim për sigurinë në Prizren

Dje, drejtori i policisë i Drejtorisë Rajonale të Policisë në Prizren, Kolonel Faton Alija, së bashku me stafin e tij, priti në takim zyrtarin...

Lajmet e Fundit