0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Me lëvizje provokuese dhe sensuale, Dafina Zeqiri nuk i lë vend imagjinatës në videon e re

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, ditë më parë solli projektin e ri muzikor të quajtur “Nafije”.

Ajo erdhi në bashkëpunim me DJ Geek, Young Zerkën si dhe reperin MC Kresha.

Ky bashkëpunim i tyre u mirëprit dhe mblodhi afro një milion klikime për vetëm tri ditë.

Foto: Screenshot/Instagram

Artistja e njohur së fundmi ka publikuar disa fotografi e një video në rrjete sociale, me anë të të cilave ka marrë vëmendje të madhe.

Në video, bukuroshja ka vënë në fokus linjat trupore teksa shfaqet sensuale duke bërë lëvizje provokuese e duke kërcyer.

Foto: Screenshot/Instagram

“Du me të pa tu bounce bounce e di që je fanse”, ka shkruar ajo referuar një pjese në projektin e ri.

Ajo mori komplimente të shumta në sesionin e komenteve, meqenëse vetëm në Instagram ndiqet nga afro dy milionë njerëz.

Reklama

Në vitin që shkoi, Zeqiri lirshëm mund të thuhet se ka qenë një nga yjet më të kërkuar në treg. /Telegrafi/

Më Shumë

Basketboll, sot zhvillohen dy super ndeshje

Sot, do të zhvillohen dy ndeshje të zjarrta në kuadër të javës së 19-të në Prince Caffe Superligën e Kosovës në basketboll. Sfida kryesore do...

Prizren, 15 aktakuza kundër 19 personave, për vepra të ndryshme penale

Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se nga prokuroritë Themelore janë ngritur shtatëdhjetekatër (74) aktakuza kundër nëntëdhjetedy (92) personave, për vepra të ndryshme penale. Ndërsa, me...

Lajmet e Fundit