1.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

I përkeqësohet gjendja duke ecur, një burrë dërgohet pa shenja jete në QKMF në Rahovec

Policia raporton se një person pa shenje jete është dërguar të premten në QKMF në Rahovec.

Sipas raportit, ai është dërguar nga një kalimtar rasti, pasi viktimës iu kishte përkeqësuar gjendja duke ecur në rrugë

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

 

Më Shumë

Arrestohet një person në Suharekë për dhunimin e një të miture

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Suharekë për dhunimin e një të miture në nëntor të vitit të kaluar. Siç ka njoftuar Policia...

FOTOT: Në radhë për ushqimin, pamje nga Turqia pas tërmetit shkatërrimtar

Tërmeti i 6 shkurtit ishte padyshim ndër më të fuqishmit ndonjëherë dhe me pasoja shkatërrimtare për Turqinë e Sirinë. Gazetarët që kanë raportuar nga vendet...

Drejtqëndrimi yt

Lajmet e Fundit