32.8 C
Prizren
E shtunë, 20 Korrik, 2024

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike çdo natë: Prizren – Ulqin dhe Ulqin – Prizren

Ofertë për udhëtim turistik me “Bashkimi Reisen”
  • Prizren – Ulqin: 23:30
  • Ulqin – Prizren: 18:00

Bileta kthyse: 20 Euro

Kontakt:

  • 044 101 502
  • 044 679 032
  • 049 494 493

Ofertë për Hotel Olea, Ulqin ? Adresa: Ulqin, Mali i Zi

Data e vlefshmërisë: Deri më 30 Qershor
 Paketë për 1-6 Netë
Çmimi:
1 Natë: 50 Euro
2 Netë: 100 Euro
3 Netë: 150 Euro
4 Netë: 200 Euro
5 Netë: 250 Euro
6 Netë: 300 Euro
Përfshirjet Akomodim
Akses në plazh
Akses në pishinë
WiFi
Mëngjes dhe darkë
Parking falas
Bileta kthyese 20€ për person
Për rezervime dhe informacione të tjera:
– Telefon: +383-44-101-502 (Viber/WhatsApp)
– Telefon shtesë: +383-44-679-032 (Viber/WhatsApp)
Ju lutemi të na kontaktoni për më shumë informacion ose për të bërë një rezervim.

Oferta Verore në Hotel Edita, Ulqin ?

Shfrytëzoni këtë mundësi të shkëlqyer për të kaluar një pushim të mrekullueshëm në bregdetin e Ulqinit me ofertën tonë të veçantë!
Hotel Edita
Data e vlefshmërisë: Deri më 1 Korrik
Për periudhën deri më 1 Korrik, ofrojmë çmimet e veçanta për akomodimin në Hotel Edita në Ulqin!
– **Paketa 1 natë/2 ditë**: 40€ për person
– **Paketa 2 netë/3 ditë**: 80€ për person
– **Paketa 3 netë/4 ditë**: 120€ për person
– **Paketa 4 netë/5 ditë**: 160€ për person
– **Paketa 5 netë/6 ditë**: 200€ për person
Çmimi i paketave përfshin:
– Akomodimin në Hotel Edita
– Aksesin në plazh
– Aksesin në pishinë
– Wi-Fi në të gjitha zonat
– Mengjesin dhe Darkën
– Parking
Opsion shtesë:
– Bileta kthyese me autobus: 20€ për person
? Për rezervime dhe informacione të tjera:
– Telefon: +383-44-101-502 (Viber/WhatsApp)
– Telefon shtesë: +383-44-679-032 (Viber/WhatsApp)
Mos e humbni këtë shans për një pushim të mrekullueshëm në bregdetin e Ulqinit! Rezervoni tani dhe përjetoni një përvojë të paharrueshme në Hotel Edita!

Më Shumë

Zyrapi do të vazhdojë dëshminë në Speciale

Në Dhomat e Specializuara të Kosovës në Hagë edhe sot do të vazhdojë procesi gjyqësor ndaj ish-krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Hashim Thaçit,...

Përfshihen nga zjarret disa fusha dhe male në Suharekë

Kanë marrë flakë edhe fushat dhe malet e Suharekës. Lajmin e ka bërë të ditur Organizata Vullnetare Zjarrfikësit dhe Shpëtimit. “Suhareka përfshihet nga zjarre të mëdha...

Lajmet e Fundit