21.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

AAK, Bashkim Krasniqi kandidat për kryetar të Malishevës

Haradinaj-BashkimKrasniqi-malisheveAAK ka nomuniar Bashkim Krasniqin kandidat për kryetar të Komunës se Malishevës.

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë qëndrimit të djeshëm në Malishevë dhe në prani të shumë qytetarëve, strukturave të degës, anëtarëve e simpatizantëve të AAK-së bëri nominimin e kandidatit të AAK-së, Bashkim Krasniqit, për kryetar të Komunës së Malishevës. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Pritjet e mërgimtarëve në pikat kufitare deri në 30 minuta

Mërgimtarët që ia kanë mësyrë Kosovës sot nuk janë duke pritur edhe aq shumë nëpër pikat kufitare. Sipas Qendrës Kombëtare për Menaxhimin Kufitar, pritjet nga...

Përkujtohen dëshmorët e rënë në ‘Betejën e Rahovecit’

Sot janë përkujtuar dëshmorët Agim Çelaj, Sadik Shala, Afrim Krasniqi, Hamdi Berisha, Habib Berisha, Gani Paçarizi, Liman Gegaj, Ramadan Morina dhe Ruxhdi Gjyliqi,...

Lajmet e Fundit