15.8 C
Prizren
E martë, 27 Shkurt, 2024

Akademi përkujtimore për jetën dhe veprën e kirurgut, Sherif Krasniqi

Në nderim të punës dhe veprës së Dr. Sherif Krasniqi, kirurg i përgjithshëm, Spitali i Përgjithshëm “Prim.Dr.Daut Mustafa” në Prizren organizon një akademi përkujtimore.

Akademia përkujtimore do të mbahet të enjten, më datën 08.02.2024, në Amfitetarin e Universitetit Publik “Ukshin Hoti” në Prizren, me fillim në ora 14:00

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Policia jep detaje rreth rastit të kanosjes së dy pjesëtarëve të KFOR-it në Prizren

Policia ka dhënë detaje rreth rastit së kanosjes së dy pjesëtarëve të KFOR-it në fshatin Lubiqevë të Prizrenit. Në raport bëhet e ditur se pas...

Hajni i hyri në shtëpi zyrtarit të AKI-së, i vodhi armën dhe dokumente personale

Shtëpia e një zyrtari të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë ka qenë cak i një vjedhjeje në Prizren. Nga burimet e Klankosova.tv, mësohet se atij...

Lajmet e Fundit