18.8 C
Prizren
E hënë, 20 Mars, 2023

Aksident mes tri veturave në Kijevë të Malishevës, lëndohet një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e së premtes rreth orës 10:16 mes tri veturave në Kijevë të Malishevës.

Lajmin për Front Online e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezi.

Sipas tij, pos dëmeve materiale një person ka kërkuar ndihmë mjekësore.

“Rreth orës 10:16 është raportuar për aksident trafiku në fshatin Kijevë në mes tri veturave. Policia ju ka përgjigjur rastit, ku për pasojë përveç dëmeve materiale një person ka kërkuar ndihmë mjekësore”, ka thënë Elezi

Më Shumë

Malisheva me probleme para ndeshjes me Llapin, katër lojtarë në dyshim për ndeshjen e Kupës

Skuadra e Malishevës nesër luan ndaj Llapit në çerekfinalen e Kupës së Kosovës.Llapi dhe Malisheva ballafaqohen nesër nga ora 13:00 në stadiumin “Zahir Pajaziti”...

Vdes një 77 vjeçar në motel të Prizrenit

Një  77 vjeçar është gjetur I vdekur në një motel të Prizrenit. Policia është njoftuar për rastin dhe  ka dalë në vendin e ngjarjes me...

Lajmet e Fundit